День батька.

Дата: 19.06.2020 14:54

Свято батька відзначається зараз у багатьох країнах світу. В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня.  За традиціями Нового Світу символом Дня батька є квіти Троянди, які носять біля серця, приколюючи на одяг у цей день. Червоні троянди носять, якщо батько живий, а білі, якщо він покинув наш світ.
У цей День, як і в кожен інший, ми  бібліотекарі  Демидівської громади приєднуємося до привітань і поздоровлень, що лунають на адресу наших батьків! Бажаємо вам бути з нами якомога довше, щоб ми більше могли радувати і піклуватися про вас, любити їх і спілкуватися з вами.
З Днем батька Вас, дорогі наші татусі!