Оголошення!

Дата: 19.06.2020 14:03

До відома осіб з числа  маломобільної групи населення, а саме: дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю I-III, дітей-сиріт, напівсиріт, осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, інвалідів війни, переселенців зі сходу, учасників бойових дій (АТО, ООС). Демидівська селищна рада інформує щодо набору абітурієнтів на навчання до Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу. Повідомляємо, що даний заклад є закладом фахової передвищої та вищої освіти  за економічними та соціальними спеціальностями. Зараховані на навчання студенти забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьохразове харчування та цілодобова медична допомога). Звертаємо Вашу увагу, що у коледжі створено безбарєрне середовище для осіб з обмеженими фізичними можливостями. За додатковою інформацією звертатися до Комунальної організації «Турбота» Демидівської селищної ради.