Відзначили День медичного працівника

Дата: 19.06.2020 11:25

Традиційно, у третю неділю червня вся Україна відзначатиме День медичного працівника, професійне свято людей найгуманнішої і найблагороднішої професії.

Напередодні свята, Демидівський селищний голова Віктор Іщук подарував для  КНП «Центр ПМСД» Демидівської селищної ради безконтактний термометр, та привітав працівників, вручивши Подяки і подарунки, також відвідав амбулаторії загальної практики - сімейної медицини та ФАПи населених пунктів Демидівської селищної ради.

У своїй вітальній промові Віктор Миколайович зазначив, що праця медичного працівника нелегка,  але  дуже відповідальна. «Нам усім випала доля жити в епоху змін,  шукати й знаходити нові шляхи розвитку. Дякую Вам усім за те, що успішно справляєтесь  із завданнями, що стоять перед Вами щодня. Дякую за сумлінну працю,  за активність і небайдужість, за відповідальне ставлення до своїх обов’язків».

Головний лікар КНП «Центр ПМСД» Демидівської селищної ради Наталія Чекан дякувала колегам за чуйність, висловивши сподівання, що праця медиків буде належним чином оцінена та побажала медикам терпіння, наснаги та міцного здоров’я.