Сьогодні, 17 червня, селищний голова Віктор Іщук та начальник Демидівського відділення поліції Віталій Майдан урочисто  відкрили поліцейську станцію.

Реалізація проєкту «Поліцейський офіцер громади» сприятиме попередженню та зменшенню адміністративних правопорушень і злочинів на території Демидівської селищної ради.

З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Віктор Іщук, зазначивши, що ця подія зіграє важливу роль в підтримці громадського порядку і безпеки жителів нашої громади та вручив Подяки за плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування, вагомий особистий внесок у розвиток Демидівської селищної ради, за активну участь у її громадському житті та в реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» директору ТзОВ «СБЕ УКРАЇНА РІВНЕ» Лящуку Олександру Володимировичу, керівнику ТзОВ «АГРО-ЗАХІД» Масічу Олексію Анатолійовичу, приватному підприємцю Супрунцю Івану Васильовичу, директору ТзОВ «ХАВЕСТ –АГРО» Шурину Володимиру Іллічу, директору дільниці №4 ПП «АГРО-ЕКСПРЕС-СЕРВІС» Кондратюку Дмитру Юрійовичу.

За словами начальника Демидівського відділення поліції Віталія Майдана - відкриття поліцейського офісу – це перший крок до зміни системи взаємовідносин між громадянським суспільством і поліцейськими.


Начальник відділу з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Степан Ярош, відповідальний за реалізацію проєкта «Поліцейський офіцер громади», подякував всім, хто сприяв у відкритті офісу поліцейського офіцера громади, за потужну роботу, проведену у з облаштування поліцейського офісу, оснащення оргтехнікою,
 меблями, канцелярським приладдям, побутовою технікою. Запевнив, що  жителі громади відчують позитивні зміни в організації правопорядку, бо в кінцевому результаті це і є метою співпраці – забезпечити мир і спокій для  громадян.
Після урочистого відкриття присутні оглянули службове приміщення, де є робочий кабінет та кімната відпочинку.

Поліцейський офіцер громади Петро Уяздовський подякував за довіру і запевнив, що буде робити все можливе, аби люди йому довіряли і відчували себе у безпеці.