Фото без опису

Сьогодні, 17 червня, селищний голова Віктор Іщук та начальник Демидівського відділення поліції Віталій Майдан урочисто  відкрили поліцейську станцію.

Фото без описуФото без опису

Реалізація проєкту «Поліцейський офіцер громади» сприятиме попередженню та зменшенню адміністративних правопорушень і злочинів на території Демидівської селищної ради.

З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Віктор Іщук, зазначивши, що ця подія зіграє важливу роль в підтримці громадського порядку і безпеки жителів нашої громади та вручив Подяки за плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування, вагомий особистий внесок у розвиток Демидівської селищної ради, за активну участь у її громадському житті та в реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» директору ТзОВ «СБЕ УКРАЇНА РІВНЕ» Лящуку Олександру Володимировичу, керівнику ТзОВ «АГРО-ЗАХІД» Масічу Олексію Анатолійовичу, приватному підприємцю Супрунцю Івану Васильовичу, директору ТзОВ «ХАВЕСТ –АГРО» Шурину Володимиру Іллічу, директору дільниці №4 ПП «АГРО-ЕКСПРЕС-СЕРВІС» Кондратюку Дмитру Юрійовичу.

Фото без описуФото без опису

За словами начальника Демидівського відділення поліції Віталія Майдана - відкриття поліцейського офісу – це перший крок до зміни системи взаємовідносин між громадянським суспільством і поліцейськими.

Фото без опису
Начальник відділу з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Степан Ярош, відповідальний за реалізацію проєкта «Поліцейський офіцер громади», подякував всім, хто сприяв у відкритті офісу поліцейського офіцера громади, за потужну роботу, проведену у з облаштування поліцейського офісу, оснащення оргтехнікою,
 меблями, канцелярським приладдям, побутовою технікою. Запевнив, що  жителі громади відчують позитивні зміни в організації правопорядку, бо в кінцевому результаті це і є метою співпраці – забезпечити мир і спокій для  громадян.
Після урочистого відкриття присутні оглянули службове приміщення, де є робочий кабінет та кімната відпочинку.

Поліцейський офіцер громади Петро Уяздовський подякував за довіру і запевнив, що буде робити все можливе, аби люди йому довіряли і відчували себе у безпеці.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису