Нові професійні електричні плити для Демидівського ЗДО (ясла - садка) «Сонечко»

Дата: 15.06.2020 12:51

У рамках проведення конкурсу  «Бюджет участі» Демидівською селищною радою  (управлінням освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради) для оснащення харчоблоку Демидівського ЗДО (ясла - садка) «Сонечко» закуплено сучасні електричні професійні плити АРМ-ЕКО ПЕ-4ШН.  Плити мають досить хороші характеристики та гарантії від виробника. Вони відрізняються надійністю матеріалів, простотою конструкції і надійним корпусом з нержавіючої сталі, який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування. Вони прості в регулюванні температурного режиму, наявні світлові індикатори для контролю роботи плити, захист від перегріву.