Ветерану ВВв подарували візка.

Дата: 12.06.2020 16:17

Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

До Дня захисту людей похилого віку, яке відзначається 15-го червня, селищний голова Віктор Іщук, в.о. старости сіл Пляшева, Острів, Солонів Тетяна Хміль подарували жителю с. Пляшева, інваліду ВВв Івану Сергійовичу Масюку, інвалідний візок та побажали міцного здоров`я, сили, наснаги і довголіття.

Чоловік не може самостійно пересуватися, переданий інвалідний візок полегшить Івану Сергійовичу пересування по селу.