За ініціативи селищного голови Віктора Іщука, 5 червня відбулася робоча зустріч, на якій розглянули перелік доріг, які першочергово потребують проведення ремонту на території Демидівської селищної ради.  Участь у нараді взяли куратор служби автомобільних доріг Рівненської області по Демидівському, Млинівському та Радивилівському районах Володимир Олійник, начальник філії «Радивилівський райавтодор» ДП «Рівненський облавтодор» Ярослав Літовинський, начальник філії «Млинівський райавтодор» ДП «Рівненський облавтодор»  Олексій Кравчук, начальник Демидівського ДРП філії «Млинівський райавтодор» Володимир Броцький. Учасники наради обговорили питання організації проведення ремонтних робіт на ділянках автомобільних доріг  Млинів-Берестечко, Демидівка-Хрінники. Зокрема детально обговорили ремонт доріг від Демидівки до Пляшевої в тому числі дорога в село Солонів. Ремонт дороги від Млинів-Пляшева стоїть на контролі в голови Рівненської обласної державної адміністрації Віталія Коваля. Піднімалось питання проведення ремонту доріг в Демидівській громаді, повстало відкрите питання: чому проводились ремонтні роботи лише по Млинівському районі?