Вітання з Днем журналіста!

Дата: 05.06.2020 12:52

День журналіста (6 червня) — щорічне професійне свято працівників засобів масової інформації в Україні.

ШАНОВНІ ЖУРНАЛІСТИ!

Щиро вітаю Вас з Днем журналіста – святом тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем занурюватись у вир подій, першими дізнаватися   про їхній перебіг і створювати об'єктивну картину нашого життя.

Висока професійність, глибока аналітичність, об’єктивність та оперативність висвітлення проблем і подій – це те, що завжди притаманне журналістам.

Бажаю Вам, шановні журналісти, здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які Вам доводиться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними.

Нехай Ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та цікавими знахідками!

З повагою,

селищний голова                                                                                          Віктор ІЩУК