Дистанційне навчанняв у КЗ «Демидівська дитяча школа мистецтв»

Дата: 04.06.2020 16:21

З перших днів оголошення карантину багато викладачів вважали що дистанційне навчання неможливо організувати у мистецькому закладі. Але вже зараз більшість викладацького складу переконалися на практиці, що все можливо, якщо є бажання працювати. Звісно, прийшлось опрацьовувати різні освітні платформи і тепер роботу викладачів важко уявити без Zoom та Google classroom. Індивідуальні та практичні онлайн-заняття проводилися в групах Viber, Skype, Telegram. Провівши аналіз результативності освітнього процесу у формі дистанційного навчання, можна зробити висновок, що більшість учнів нашого закладу з розумінням віднеслися до вимог сьогодення- навчалися самі і одночасно допомагали нам, викладачам, освоювати роботу з гаджетами в освітньому процесі. Згідно плану роботи школи в травні були проведені академконцерти дистанційно.

Під час карантину і дистанційного навчання викладачі активно займалися підвищенням кваліфікації на різних освітніх платформах, брали участь у конференціях, за що отримали сертифікати та свідоцтва.

Дякуємо викладачам, учням та їх батькам за наполегливість до освоєння нових методів навчання, творчість та винахідливість. Бажаємо всім здоров'я!!!