Ось і закінчився 2019-2020 навчальний рік в Демидівській дитячій школі мистецтв.

Дата: 04.06.2020 16:14

Ось і закінчився цей особливий, не подібний на інші 2019-2020 навчальний рік - тривожний та хвилюючий для всіх - батьків, учнів і викладачів. Завершені уроки, здані всі екзамени в дистанційному форматі. Особливі емоції та хвилювання мали наші випускники. В цьому році 16 учнів успішно закінчили навчання в Демидівській дитячій школі мистецтв. Це учні інструментального, образотворчого та хореографічного відділень. Кожний з випускників пройшов свій шлях осягнення складного та захоплюючого світу мистецтва. Для когось цей шлях стане початком професії, а хтось буде дарувати радість близьким та друзям своєю творчістю.
Ми вітаємо наших випускників! Бажаємо вам  бути схожими  на  соловейка, адже  людину  красить не  її  зовнішність,  а  її  внутрішній  світ. Хай  вам  у  житті  світить  тільки  мажорне   сонечко, і якщо  інколи  пройде  мінорна  хмаринка, не  падати  у  відчай, а  іти вперед  до  своєї  Мети! В  добрий  час!