Сьогодні в Україні та світі традиційно відзначається Міжнародний день захисту дітей. Хоча цього року він незвичайний, з карантинними обмеженнями. Та все ж подарунки і вітання не скасовуються, дітки мають відчути присмак свята та захисту. Адже, діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб наші діти та діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими.

Отож, з нагоди свята Демидівська селищна рада оголосила онлайн конкурс «Дитячий БУМ». Відтак, до нас надійшло 37 робіт, які і взяли участь у інтернет-голосуванні на нашій  Facebook сторінці .

Імена переможців уже відомі!

Хочеться відмітити, що всі роботи були надзвичайно цікавими, та голосування проходило доволі активно.

Найбільшу кількість вподобань отримали відео-ролики:

1 .Тимощук Олени

2. Березюка Кості

3. Пуцик Оксани.

Переможці отримають ПОДАРУНКИ!

Щиро вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Нехай дітям завжди сонце світить яскраво, життя дарує приємні подарунки, а вночі на чистому небі будуть сяяти мільйони красивих зірок.