01 червня 2020 року об 11.00 годині в КЗ "Будинок культури" Демидівської селищної ради відбулися земельні торги:

1. Аукціон по передачі в оренду строком на 25 років на конкурентних засадах земельної ділянки комерційного призначення кад. № 5621455300:01:000:1471 площею 0,0037 га для будівництва і обслуговування будівель торгівлі в смт. Демидівка по вул. Миру Демидівської селищної ради Демидівського району Рівненської області. Організатор торгів – Демидівська селищна рада в особі селищного голови Іщука Віктора Миколайовича, представник організатора: начальник відділу у Демидівському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Кондратюк Катерина Іллівна. Аукціон провів ліцитатор Букацький Сергій Васильович. Для участі в торгах оформили та подали заяви 3 учасники:

• учасник №1 гр. Ткачук Олег Володимирович;
  • учасник №2 гр. Яконюк Олег Михайлович;
  • учасник №3 гр. Андрощук Віктор Володимирович.

Стартова річна орендна плата була 1778,60 грн 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (крок №1), за результатами торгів складено протокол та визнано переможцем торгів учасника гр. Ткачука Олега Володимировича, річна орендна плата становитиме 50566,92 грн 341,16977% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (крок №5488). Після чого було укладено та підписано договір оренди з переможцем, встановленим за результатами торгів.

2. Аукціон по передачі в оренду строком на 25 років на конкурентних засадах земельної ділянки комерційного призначення кад. № 5621455300:01:000:1472 площею 0,0074 га для будівництва і обслуговування будівель торгівлі в смт. Демидівка по вул. Миру Демидівської селищної ради Демидівського району Рівненської області. Організатор торгів – Демидівська селищна рада в особі селищного голови Іщука Віктора Миколайовича, представник організатора: начальник відділу у Демидівському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Кондратюк Катерина Іллівна. Аукціон провів ліцитатор Букацький Сергій Васильович. Для участі в торгах оформили та подали заяви 3 учасники:

• учасник №1 гр. Ткачук Світлана Павлівна;
  • учасник №2 гр. Яконюк Олег Михайлович;
  • учасник №3 гр. Андрощук Віктор Володимирович.

Стартова річна орендна плата була 3557,19 грн 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (крок №1), за результатами торгів складено протокол та визнано переможцем торгів учасника гр. Ткачук Світлану Павлівну, річна орендна плата становитиме 11011,20 грн 37,1457% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (крок №419). Після чого було укладено та підписано договір оренди з переможцем, встановленим за результатами торгів.