ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ ДЕМИДІВСЬКОГО РИНКУ!

Дата: 28.05.2020 14:29

- Відповідно до протоколу №12 Комісії ТЕБ та НС Демидівської селищної ради від 22.05.2020 року, пункт III підпункт 6, та статті 160 КУпАП «Торгівля з рук у невстановлених місцях», торгівля з рук на вулицях, прилеглих до ринку територіях, площах, у дворах, підїздах, скверах та інших невстановлених місцях – тягне за собою накладання штрафу від 1 до 7 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

Торгівля з рук у невстановлених місцях промисловими товарами – тягне за собою накладання штрафу від 6 до 15 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.

Тому, Демидівська селищна рада інформує, що торгівля розсадою, сільськогосподарською продукцією, добовою свійською птицею в смт Демидівка дозволяється проводити щоденно у визначених місцях (територія напроти автостанції та територія колишнього паливного складу) з дотриманням всіх вимог карантинного режиму.

Торгівля промисловою групою товарів дозволена лише на території центрального ринку – щоп`ятниці.

Торгівля продуктових товарів у вище наведених місцях – ЗАБОРОНЕНА!