Фото без опису

28 травня о 10:00 годин в актовому залі Демидівського відділення поліції Дубенського відділу поліції ГУНП в Рівненській області відбулася робоча зустріч між працівниками Демидівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області та членами громадського формування по охороні громадського порядку «Захист» Демидівського району.

Метою зустрічі була ознайомлення членів громадського формування з робото служби пробації для подальшої співпраці та в перспективі підписання двостороннього меморандуму.

Начальник сектору пробації Володимир Федінчик розповів присутнім про загальні аспекти служби, роздано всім присутнім членам громадського формування ознайомчі буклети про діяльність служби пробації з контактами працівників сектору. Також ознайомлено присутніх з проєктом меморандуму та запропоновано вносити пропозиції чи зміни, які можуть покращити співпрацю.

Громадське формування по охороні громадського порядку «Захист» Демидівського району нараховує 18 осіб з яких 5 членів формування проживають в Млинівському районі Рівненської області та 1 – в Радивилівському районі Рівненської області (с. Солонів, Радивилівського району є адміністративною одиницею Демидівської ОТГ Рівненської області).

Фото без опису

Серед членів громадського формування «Захист», включаючи командира, є пенсіонери органів внутрішніх справ та всі вони не байдужі жителі своєї місцевості. На шляху виправлення суб’єктів пробації дуже важливо працювати обопільно для позитивного впливу та виправлення, щоб суб’єкти пробації не скоювали злочини та стали достойними членами суспільства Демидівського та Млинівського районів Рівненської області.

В свою чергу командир громадського формування Ярослав Пекарський наголосив на важливість такої співпраці, адже і без різного виду укладених угод він завжди сприяє працівникам служби пробації та не раз доводив велику значимість та не байдужу громадську позицію.

Робоча зустріч проведена з дотриманням соціальної дистанції та в захисних засобах у зв’язку з загальнодержавним карантином, пов’язаним з COVID-19.

В цілому мета робочої зустрічі була досягнута та присутні підтвердили свої наміри співпрацювати на благо суспільства.

 

 

Начальник Демидівського районного сектору

філії Державіної установи «Центр пробації»

у Рівненській області

капітан внутрішньої служби Володимир ФЕДІНЧИК