1 червня в усьому світі святкуватимуть одне з найголовніших дитячих свят — Міжнародний день захисту дітей.

З цієї нагоди Демидівська селищна рада оголошує онлайн конкурс «Дитячий БУМ» з подарунками.

Щоб виграти приз, візьми участь у даному конкурсі.

Напиши короткий твір «Історія з мого дитинства» або «Що я робив на карантині»;

намалюй малюнок;

зроби фотоколаж;

фото родини;

фото посмішки своїх дітей;

заспівай пісню;

продекламуй вірш;

чи створи будь-який інший мистецький витвір.

Умови конкурсу:

надішли нам свою роботу до 31 травня 21:00 год. на електронну адресу demydivska.gromada@gmail.com або в приватні повідомлення нашої Facebook сторінки.

PS. ВАЖЛИВО! В надісланих роботах вказуйте вихідні дані: ім’я та прізвище автора, контактний телефон. Для участі в конкурсі один учасник може подати лише одну роботу.

1 червня 2020 року 0 10:00 усі роботи будуть опубліковані на нашому офіційному сайті  та сторінці у Facebook.

Отримають свій приз три учасники, яких обирете саме ви! Ними стануть

автори робіт із найбільшою кількістю вподобань.

Голосування триватиме до 17:00 год. 1 червня.

Отримайте море позитивних емоцій і радості від наших діток! Адже, що може бути краще яскравих, завзятих дитячих посмішок? Давайте радіти і посміхатися разом!