Утилізація загиблої тварини.

Дата: 25.05.2020 09:08

Всі ми хочемо жити в красивій та чистій громаді і дбати про це повинні разом. Це ж наш з вами дім! В своєму домі кожен старається утримувати порядок і створювати затишок. Прикро писати про неприємне, але…знахідки шокують!

Нещодавно між селами Дубляни та Вишневе, було знайдено рештки тваринного походження. Їх навіть не закопали, а просто залишили на поверхні. Відомо, що це був труп 120 кг. свині. Такі “знахідки” становлять небезпеку для життя та здоров’я людей.

Працівниками КО «Добробут» Демидівської селищної ради  рештки загиблої тварини було утилізовано.

Не будьмо байдужими до свого довкілля! Не будьмо байдужими до самих себе!

Просимо мешканців при виявлені викидання мертвих тварин повідомляти працівників Демидівської селищної ради.