Виконання постанов Головного державного санітарного лікаря України на контролі

Дата: 22.05.2020 15:14

На виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у зв’язку з поширенням на території Рівненської області гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненою коронавірусом SARS- CoV-2 “Про забезпечення виконання постанов Головного державного санітарного лікаря України» від 14.05.2020 № 23, членами Комісії з питань ТЕБ та НС Демидівської селищної ради 21 травня 2020 року був здійснений контроль у торгівельних закладах з продажу продуктових та промислових товарів, закладах громадського харчування, щодо забезпечення виконання протиепідемічних заходів при здійсненні діяльності на період карантину.

Зауваження та пропозиції, щодо забезпечення виконання постанов Головного державного санітарного лікаря України доведено до відома суб’єктів господарювання. Виконання на контролі.