Онлайн-акція у Вербенському ліцеї «Одягни вишиванку»

Дата: 22.05.2020 13:43

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу. У цей День традиційний український одяг надягають тисячі людей не лише в нашій країні, а по всьому світу.

День вишиванки в Україні відзначається в третій четвер травня. У 2020 році свято припадає на 21 травня. Цього року все буде по-іншому. На своїй фейсбук-сторінці засновники свята закликали не проводити масових заходів, а також дотримуватися всіх медичних рекомендацій на період пандемії. Разом з тим вважають, що українцям в такий кризовий період особливо потрібні позитивні емоції, натхнення, налаштування на добрі думки. Саме тому цьогоріч у Вербенському ліцеї проведено онлайн-акцію «Одягни вишиванку», до якої долучилися учні, батьки та педагогічні працівники закладу освіти.