Вишивка – візитна картка нашої держави

Дата: 21.05.2020 16:56

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка - своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами, символами та знаками.

День вишиванки - народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу, відзначається в третій четвер травня.

21 травня в Демидівському Будинку творчості школярів організовано виставку вишивок, присвячену Дню вишиванки. Представлені роботи вихованців та керівника гуртка «Народна вишивка».

Вишивка - зберігає свій духовний зміст і доводить, що народне мистецтво як і народна пісня - це велике надбання нашої багатовікової культури. А вже уміння вишивати, носити одяг, мати вишиті речі, жити в помешканні з вишитим інтер'єром піднесе наше молоде покоління на значно вищий щабель національної культури, тобто зможе відіграти дуже велику роль у вихованні їх національної свідомості.

Л. Гусаревич,

директор Демидівського Будинку творчості школярів