День вишиванки у Дублянському ЗДО "Веселка"

Дата: 21.05.2020 16:37

21 травня 2020 року українці всього світу святкують День вишиванки.У цей день важливо згадати про наше коріння. Адже український народ сильний, незалежний і має прекрасні традиції.

Цьогоріч колектив Дублянського ЗДО (дитячий садок) «Веселка» організував чудову виставку робіт майстринь – працівників закладу - до Дня вишиванки: рушники, серветки, скатерки, картини, ікони, сорочки яскравими кольорами пов'язали минуле і сьогодення , показали всю майстерність, самобутність українського народу.

Давайте продовжувати і розвивати наші традиції, навчати цьому наших дітей, адже історія Батьківщини- це наше майбутнє. В наших силах поширити , розповісти про них усьому світові. Пам'ятайте, що ми – українці і зможемо все!