Фото без опису

День вишиванки – свято, яке люблять дорослі і діти. Вкотре ми одягаємо наш національний одяг – вишиванку, у якому вся душа українського народу. Пригадуємо традиції та звичаї, які передалися нам від діда-прадіда. Нинішній рік не став винятком, і сьогодні, у свято Вишиванки, учні та вчителі «Острівської гімназії» зробили селфі у вишиванках, щоб привітати усіх українців, ще раз підкреслюючи, що вишиванка невід’ємний символ нашого народу, генетичний код нації, який єднає українців.

Окрім святкових селфі, учні переглянули відеопрезентації : «Українська вишиванка» та «Українська вишиванка: національний одяг у давнину й сьогодні», а також, як підсумок знань про історію національного одягу, пройшли тест на вишиванкознавство. У ході перегляду презентацій учні змогли перевірити свої знання про вишиванку, а також отримали нові. Учні 2 класу Павловець Валентин, Ліщук Влад, Бігунська Аня, Томашевська Катерина та вихованці садочка Вдодович Назар, Якобчук Поліна, Юрій та Богдан Пасічники, Сівачинська Олександра крім селфі зняли відео, на якому декламують вірш напам’ять.

Вихователями дитячого садка до Дня вишиванки було також проведено дистанційно ряд заходів: ознайомлення із соціумом (тема: "Знана у всьому світі вишиванка - наша!"); художньо-продуктивна діяльність: пластилінографія (тема: "Український рушничок"), аплікація (тема: "Сорочка вишита серцю мила"); запропоновано до вивчення добірку віршів про українську вишиванку та вишиті рушники; надано інформацію для батьків "Цікаві факти про вишиванку"; проведено челендж "Розкажи вірш у вишиванці".

Фотоспогад до Дня вишиванки

Селфі з минулого

У нашому селі у післявоєнні часи діяв гурток художньої самодіяльності. Учасники співали українські народні пісні, розігрували сценки. На цій світлині ми бачимо одяг жителів нашого села. Скільки намиста , а як багато стрічок. Однією із членів гуртка була бабуся нашої вчительки початкових класів Качан Світлани Петрівни та її сестра.

Бережімо українські традиції, будьмо горді носити національний одяг та пам'ятаймо, що вишиванка пасує усім.

Фото без опису

Фото без опису