ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 2020

Дата: 21.05.2020 16:13

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ В РУДКІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ Всесвітній день вишива?нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня . Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи ,але в цьому році одягаємо вдома....У нашій гімназії уже багато років існує хороша традиція святкування Дня Вишиванки. В цьому році наші учні, батьки, вчителі приєдналися до флешмобу “МОЯ_ВИШИВАНКА!’’ Разом, незважаючи на карантин, ми доводимо, що навіть в таких умовах– РАЗОМ МИ КРАЩЕ!