З Днем вишиванки!

Дата: 21.05.2020 08:35

Сьогодні, у третій четвер травня, українці вже традиційно святкують День вишиванки. Цей День не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами.

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що маже статися в людському житті. Українська вишиванка - це національна святиня!

Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість, традиційний зв’язок багатьох поколінь і будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. Вишиванка символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї.

З вишиванкою пов'язана вся багатовікова історія українського народу. Адже люди завжди ставилися до вишиванок як до святині. Вони передавалися з покоління в покоління, з роду в рід, береглися як реліквії.

Вітаємо Вас з Днем вишиванки!