Обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стягнення аліментів на утримання дитини»

Дата: 19.05.2020 15:25

Працівниками Демидівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області спільно з працівниками юридичного відділу Демидівської селищної ради обговорили проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стягнення аліментів на утримання дитини» №3339 від 17 квітня 2020 року. Під час обговорення дійшли висновку що законопроект розроблений для належного виконання рішень щодо стягнення аліментів. Реалізація проекту Закону дасть змогу усунути порушення трудового законодавства з боку органів місцевого самоврядування, зберегти кошти місцевих бюджетів та запровадити більш доцільні та ефективні майнові санкції для боржників. Законопроектом пропонується внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно з якими виключити суспільно корисні роботи як вид адміністративного стягнення, який не довів свою ефективність. Змінами до Закону України «Про виконавче провадження» пропонується до шестимісячного зменшити суму сукупної заборгованості зі сплати аліментів для винесення державним виконавцем постанови про накладення на боржника штрафу в розмірі 20% суми заборгованості зі сплати аліментів.