Подарунок від Нової пошти

Дата: 19.05.2020 14:12

КЗ «Центральна бібліотека» Демидівської селищної ради сьогодні, 19 травня отримали 30 примірників яскравих, ілюстрованих дитячих книг подарованих нашій бібліотеці від @nova.poshta.official в партнерстві з @foundDZ.

Дуже приємно, що у такий непростий час є організації які підтримують маленьких читачів та їхніх батьків, адже книги покращують дозвілля дітей та додають трохи позитиву у їхнє життя.

Всі книги мають доповнену реальність, дитина може скористатися інструкцією на звороті книги і оживити за допомогою спеціального мобільного додатку казку.

Подаровані книги будуть розповсюджені у публічно – шкільні бібліотеки – філії громади.

По завершенню карантину чекаємо всіх бажаючих до бібліотеки для ознайомлення з новинками

Щиро дякуємо Команді Нової пошти та Фундації Дарини Жолдак.