Конкурс на кращу світлину в ВИШИВАНЦІ!

Дата: 18.05.2020 17:56

З нагоди Дня вишиванки ми оголошуємо конкурс на кращу світлину в ВИШИВАНЦІ!

Умови конкурсу дуже прості: до 20 травня 21:00 год.  надсилайте на електронну адресу demydivska.gromada@gmail.com або в приватні повідомлення нашої Facebook сторінки власне фото або фото із родиною. ВАЖЛИВО: у повідомленні також вказуйте прізвище, ім’я, по-батькові та номер телефону. Для участі у конкурсі один учасник може подати лише одне фото. Головна умова – всі люди на фото мають бути у вишиванках. Свої світлини можуть надсилати усі охочі мешканці громади, вік учасників необмежений.

Нагадуємо також про дотримання правил карантину – фотографуйтеся з найріднішими, членами родини, які проживають разом з вами.

У День вишиванки, 21 травня усі світлини будуть опубліковані на нашому офіційному сайті та сторінці у Facebook. Переможця конкурсу ви оберете самі, ним стане автор фото із найбільшою кількістю вподобань. Голосування триватиме до 18:00 год. 21 травня. На переможця чекає подарунок.

Надсилайте свої фото – покажіть красу українських вишиванок!