Вітання до дня Матері.

Дата: 09.05.2020 16:36

Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначається День матері. Це свято особливе, бо воно сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної поваги до жінки-матері. Мама - це найважливіша людина в житті кожного з нас. Материнську любов неможливо замінити нічим, вона була і залишається єдиною надійною, могутньою силою та опорою духовності.

Напередодні свята Дня Матері Демидівський селищний голова Віктор Іщук привітав 92 матерів-героїнь та матерів, які народили п’ять і більше дітей, що проживають  на території Демидівської селищної ради. Селищний голова подякував жінкам-матерям за їхню мужність, терплячість та безкорисну любов, побажав міцного здоров’я, щастя та родинного благополуччя, щоб у всіх мам було якомога більше приводів пишатися своїми дітьми та вручив подарунки.

Любі наші і найрідніші Матері!

Прийміть сердечні вітання з прекрасним святом – Днем Матері.

Доземний Вам уклін і щира дяка за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, розуміння та надійну підтримку.

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя і добра на довгі літа!