ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ ВЕТЕРАНІВ ГРОМАДИ.

Дата: 08.05.2020 15:57

8-9 травня ми відзначаємо День Пам’яті та Примирення та 75-ту річницю Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Цього року, зважаючи на впровадженні карантинні заходи, Демидівський селищний голова Віктор Іщук відвідав та привітав з Днем Перемоги 43 учасників бойових дій, інвалідів та вдів Великої Вітчизняної війни, які проживають  на території Демидівської селищної ради, вручивши подарунки.

Всі ветерани вже в поважному віці, однак попри все були у гарному настрої і візиту були раді. Розповідали про своє здоров’я, домашні справи і щиро дякували за привітання та подарунки.

Низький уклін та вдячність нашим ветеранам за Велику Перемогу і бажаємо їм довгих років життя у доброму здоров’ї.

Нехай на нашій землі знову запанує злагода та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни. Миру усім та здоров’я!

Пам'ятаємо тих, хто загинув. Шануємо і цінуємо тих, хто живий.