Фото без опису

Дорогі земляки! Поважні ветерани!

Щороку у травні ми вшановуємо подвиг українського народу, його внесок у перемогу в Другій світовій війні та висловлюємо повагу нашим ветеранам-переможцям.

Український народ, як ніхто інший, знає ціну навалі нацизму. Мужність і жертовність українців без жодного перебільшення стали одними із визначальних факторів у історії Другої світової. Воєнні дії забрали мільйони людських життів. Війна не оминула жодну українську сім’ю. Україна  стала плацдармом воєнних подій, а від того і зазнала таких руйнівних наслідків. Проте наш народ не здався. Українці не лише звільнили від нацистських загарбників власну землю, але й зробили значущий внесок у звільнення всієї Європи

У цьому році вже виповнилось 75 років, як закінчилась та війна. 75 років, як зникли такі ганебні явища як нацизм та фашизм. Хочеться вірити, що ці поняття залишаться в далекому минулому та не оживуть в сучасному світі. Їм тут не місце.

У День пам’яті та примирення та 75-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій ми схиляємо голову перед усіма жертвами тієї страшної війни. Вшановуємо героїв-визволителів, які поклали життя за свободу свого народу, своєї батьківщини.

Сьогодні ми знову змушені боронити власну землю. Останні роки продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили. Сучасні учасники АТО – гідні сини та онуки героїв Другої світової.

Священний обов’язок кожного з нас – зробити все для того, щоб бути гідними подвигу наших дідів і прадідів, щоб на мирній землі виховувати дітей та внуків, радіти майбутньому по-справжньому вільної України.

Від щирого серця вітаю всіх вас із Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Я дякую усім захисникам України, які і 75 років тому, і зараз роблять усе, щоб нарешті запанував мир. Бажаю усім міцного здоров’я, сил та терпіння.

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

 

З повагою

Демидівський селищний голова Віктор ІЩУК