Знешкодження авіаційної бомби.

Дата: 30.04.2020 16:47

Сьогодні, 30 квітня у масиві Мар'янка група піротехнічних робіт АРЗ СП і працівники Демидівського районного сектору ДСНС "ДПРП-1" вилучили та знешкодили авіаційну бомбу масою 50 кг. часів Другої світової війни. Під час проведення знешкодження були присутні начальник відділу з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Демидівської селищної ради Степан Ярош , інспектор по благоустрою Демидівської селищної ради  Петро Друзюк та поліцейський офіцер громади Петро Уяздовський.
Демидівський районний сектор ДСМНС закликає громадян бути обережними при виявленні підозрілих металевих предметів, що можуть бути вибухонебезпечними. Таких знахідок заборонено торкатися чи зміщувати їх, а натомість необхідно позначити місце виявлення й викликати рятувальників за номером «101».
Велика подяка  працівникам ДСНС від всього населення громади!