ЗАЯВА   ПРО   НАМІРИ

 

1.Інвестор (замовник): Демидівська селищна рада.

Поштова та електронна адреса: 35200, Рівненська обл., Демидівський район, смт Демидівка, вул. Миру,21

2. Місце   розташування   майданчиків   (трас)   будівництва    (варіанти): об’єкт знаходиться на вул.П.Орлика,2а в смт Демидівка Демидівського району Рівненської області.

3. Характеристика    діяльності    (об'єкта):   Реконструкція очисних споруд смт Демидівка по вул. П.Орлика,2а Демидівського району Рівненської області.

Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» з урахуванням критеріїв визначення планової діяльності, яка не підлягає ОВД, та критеріїв визначення розширень і змін діяльності та об'єктів, які не підлягають ОВД (Постанова КМУ від 13.12.2017р. За №1010) об’єкт  не потребує проведення процедури ОВД.

Транскордонного впливу немає.

4.Соціально-економічна необхідність планованої діяльності: покращення екологічної ситуації; зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій  при експлуатації селищних каналізаційних очисних споруд; забезпечення граничнодопустимих концентрацій при скиданні стічних вод у водний об’єкт.

5.Розрахункова потреба в ресурсах при будівництві і експлуатації:

- земельних: 17703 м2;   

- енергетичних: (витрати електроенергії): 117,450 тис.кВт/рік;

 -  водних: річна потреба води 32,85 м3/рік;

- трудових:– 5 чол.

6.Транспортне забезпечення (при будівництві і експлуатації): транспорт Підрядника при будівництві, при експлуатації - транспорт Замовника.

7.Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за варіантами: у проекті будуть враховані екологічні, санітарно-гігієнічні, протипожежні, містобудівельні й територіальні обмеження згідно з чинними нормативними документами.

8.Необхідна  еколого - інженерна  підготовка  і  захист  території  за варіантами: не потрібна.

9.Можливі впливи планованої діяльності (при будівництві і  експлуатації) на навколишнє природне середовище:

Вплив на клімат і мікроклімат відсутній.

Вплив на повітряне середовище при експлуатації очисних споруд пов'язаний  з викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря  від обладнання очисних споруд; концентрації шкідливих речовин в атмосферному повітрі не перевищуватимуть нормативів ГДК.

Вплив на геологічне середовище відсутній.

Вплив на водне середовище – впливає в межах діючих нормативів; після завершення всіх робіт по реконструкції очисні споруди повинні забезпечувати їх повну біологічну очистку. Показники очищеної води відповідають нормам.

Вплив на ґрунти можливий при неналежному зберіганні відходів та при аварійних ситуаціях.

Вплив на рослинний і тваринний світ, заповідні об'єкти відсутній.

Вплив на навколишнє соціальне середовище (населення) – позитивний, поліпшення роботи очисних споруд.

Вплив на навколишнє техногенне середовище - відсутній.

10. Відходи  виробництва і  можливість їх повторного використання,

утилізації, знешкодження або безпечного захоронення: в процесі реконструкції – будівельні відходи; в процесі експлуатації -  пісок і осад, вловлені грубі покидьки, тверді побутові відходи, що підлягають вивезенню після зневоднення та дезинфекції спецтранспортом згідно заключених договорів.

11. Обсяг виконання ОВНС: розділ виконується у відповідності до ДБН А.2.2-1-2003 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд».

12. Участь  громадськості:  розповсюдження Заяви про наміри та Заяви про екологічні наслідки діяльності через засоби масової інформації, доступ громадськості до матеріалів проекту ОВНС, врахування Заяв звернень громадських організацій, об’єднань та окремих громадян на стадії розробки матеріалів ОВНС, проведення за їх вимогою громадських слухань з приводу проектованої діяльності. За довідками звертатись: Демидівська селищна рада, Рівненська обл., Демидівський  район смт Демидівка, вул. Миру,21, тел. 03637-61514, 03637-61013