Аукціон

Дата: 22.04.2020 16:42

22 квітня 2020 року об 11.00 годині в КЗ «Будинок культури» Демидівської селищної ради відбулися земельні торги:

1. Аукціон по передачі в оренду строком на 25 років на конкурентних засадах земельної ділянки сільськогосподарського призначення кад. № 5621481000:03:000:1060 площею 0,6250 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Демидівської селищної ради Демидівського району Рівненської області. Організатор торгів – Демидівська селищна рада в особі селищного голови Іщука Віктора Миколайовича, представники організатора: начальник відділу у Демидівському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Кондратюк Катерина Іллівна. Аукціон провів ліцитатор Букацький Сергій Васильович. Для участі в торгах оформили та подали заяви 2 учасники:

• учасник №2 гр. Башмат Олександр Павлович.

Стартова річна орендна плата була 115,45 грн 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (крок №1), за результатами торгів складено протокол та визнано переможцем торгів учасника №1 ПП «Агро-Експрес-Сервіс (гр. Гогой С.Т.), річна орендна плата становитиме 170,55 грн 17,7264% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (крок №95). Після чого було укладено та підписано договір оренди з переможцем, встановленим за результатами торгів.

2. Аукціон по передачі в оренду строком на 25 років на конкурентних засадах земельної ділянки сільськогосподарського призначення кад. № 5621481000:04:000:0903 площею 0,9216 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Демидівської селищної ради Демидівського району Рівненської області. Організатор торгів – Демидівська селищна рада в особі селищного голови Іщука Віктора Миколайовича, представники організатора: начальник відділу у Демидівському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Кондратюк Катерина Іллівна. Аукціон провів ліцитатор Букацький Сергій Васильович. Для участі в торгах оформили та подали заяви 2 учасники:

• учасник №2 гр. Башмат Олександр Павлович.

Стартова річна орендна плата була 8830,53 грн 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (крок №1), за результатами торгів складено протокол та визнано переможцем торгів учасника №1 ПП «Агро-Експрес-Сервіс» (гр. Гогой С.Т.), річна орендна плата становитиме 9227,88 грн 12,53997% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (крок №9). Після чого було укладено та підписано договір оренди з переможцем, встановленим за результатами торгів.

3.  Аукціон по передачі в оренду строком на 25 років на конкурентних засадах земельної ділянки сільськогосподарського призначення кад. № 5621481000:03:000:1060 площею 11,0848 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Демидівської селищної ради Демидівського району Рівненської області. Організатор торгів – Демидівська селищна рада в особі селищного голови Іщука Віктора Миколайовича, представники організатора: начальник відділу у Демидівському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Кондратюк Катерина Іллівна. Аукціон провів ліцитатор Букацький Сергій Васильович. Для участі в торгах оформили та подали заяви 2 учасники:

• учасник №2 гр. Башмат Олександр Павлович.

Стартова річна орендна плата була 91618,22 грн 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (крок №1), за результатами торгів складено протокол та визнано переможцем торгів учасника №1 ПП «Агро-Експрес-Сервіс» (гр. Гогой С.Т.), річна орендна плата становитиме 93908,67 грн 12,299999% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (крок №5). Після чого було укладено та підписано договір оренди з переможцем, встановленим за результатами торгів.