Проводяться рейди по водоймах

Дата: 22.04.2020 15:45

"Поліцейський офіцер громади" Петро Уяздовський та начальник відділу з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Демидівської селищної ради Степан Ярош спільно із працівниками Рівненської рибоохорони проводять рейди по водоймах, які розташовані на території, для виявлення фактів незаконного вилову рибних ресурсів.

Так як із 25 березня по 10 червня 2020 року на території всіх водойм діє заборона на навігацію річках та озерах, промисловий вилов водних ресурсів. Під час даної заборони дозволено любительський лов риби на одну снасть і один гачок, норма вилову дозволена 3 кг. не більше, якщо риболов перевищує норму вилову і такий факт зафіксовано працівниками рибоохорони чи працівниками поліції то рибалка буде покараний відповідно  до діючого законодавства.