Фото без опису

ДОРОГІ ДЕМИДІВЧАНИ!

Прийміть сердечні вітання  зі   Світлим Христовим Воскресінням!

У цей  весняний день  премудрості та ласки Господньої, ми   відчуваємо   свою причетність до великої таємниці вічного життя, що ми - не самотні на цьому світі, бо з нами - Господь. Хочеться, щоб усе людство цінувало той величний подвиг Спасителя, який Він здійснив для перемоги життя над смертю, тріумфу добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією.

Нехай же благодатна звістка про Воскресіння Сина Божого навідається в кожну душу та оселю справами любові та милосердя.

На жаль, цього року через карантин ми змушені святкувати Великдень вдома.

Для багатьох з нас це добра традиція - освячувати паски в церкві, а потім збиратися у колі рідних за великим столом. Але прошу вас з розумінням поставитися до карантинних обмежень.

Сьогодні - це не лише прояв громадянської свідомості, а й християнської доброчесності.

Підносячи молитви до Воскреслого Господа нашого, благаймо Його, щоб Він благословив нашу державу, послав нашому народові здоров’я, мир, злагоду. Нехай Світло Воскресіння Христового  надає нам  силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб Ваше життя було   чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска,   яскравим, як колоритна українська писанка.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

 

З повагою, 

Демидівський селищний голова

Віктор ІЩУК