На території Демидівської селищної ради вже є свій «шериф».

Дата: 30.03.2020 12:26

27 березня 2020 року на території Демидівської селищної ради почав працювати поліцейський офіцер громади, старший лейтенант поліції Уяздовський Петро Віталійович.

Керівництво громади забезпечило поліцейського приміщенням, де він виконуватиме частину із поставлених перед ним завдань за адресою смт. Демидівка, вул. Миру, 35.

"Поліцейський офіцер громади" - це новий рівень комунікації та поліцейського сервісу.

Головним завданням поліцейського офіцера громади - орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на території Демидівської ОТГ, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Основні службові обов’язки:

• реалізація спільно із громадою проектів з підвищення публічної безпеки (профілактика злочинів серед неповнолітніх, протидія домашньому насильству, популяризація здорового способу життя, допомога уразливим категоріям населення тощо);
  • здійснення провадження у справах про адміністративні правопорушення, прийняття рішень про застосування адміністративних стягнень;
  • проведення перевірки за зверненнями громадян та вжиття необхідних заходів.

Графік роботи офіцера — з понеділка по п'ятницю, з 9:00 до 18:00 години.