Сьогодні, на території сіл Перекалі, Княгинине, Вишневе, Дубляни, Лішня працівники КО «Добробут» Демидівської селищної ради провели дезінфекцію  місць найбільшого скупчення людей. Зокрема: закладів торгівлі, медицини, адміністративних приміщень, пошти, дитячого майданчику, автобусних зупинок та церкви .

На передодні також проведено дезінфекцію в селах Пляшева, Вербень, Товпижин, Хрінники.

Звертаємось до громадян дотримуватись правил особистої гігієни, без особливих потреб не виходити на вулицю!!!