ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту рішення Демидівської селищної ради «Про встановлення  туристичного збору на території Демидівської селищної ради  у 2021 році»

Дата: 25.03.2020 18:51

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій до проєкту рішення Демидівської селищної ради «Про встановлення  туристичного збору на території Демидівської селищної ради  у 2021 році» (далі – проєкт рішення) Демидівська селищна рада оприлюднює оголошення про його публікацію.

Проєкт рішення разом з аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Демидівської селищної ради https://demydivska-gromada.gov.ua (розділ «Інвестиції та економіка», сторінка «Регуляторна політика»).

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту регуляторного акта надсилати на адресу Демидівської селищної ради:

- поштова адреса: 35200, Рівненська обл., Демидівський р-н, смт Демидівка, вул. Миру, 21;

- телефон: (03637) 61842;

- е-mail: dem_s_rada@ua.fm

Проект рішення "Про встановлення  туристичного збору на території Демидівської селищної ради  у 2021 році

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Демидівської селищної ради "Про встановлення  туристичного збору на території Демидівської селищної ради  у 2021 році