ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту рішення Демидівської селищної ради «Про затвердження Положення про проведення земляних робіт на території Демидівської селищної ради»

Дата: 25.03.2020 18:40

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій до проєкту рішення Демидівської селищної ради «Про затвердження Положення про проведення земляних робіт на території Демидівської селищної ради» (далі – проєкт рішення) Демидівська селищна рада оприлюднює оголошення про його публікацію.

Проєкт рішення разом з аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Демидівської селищної ради https://demydivska-gromada.gov.ua (розділ «Інвестиції та економіка», сторінка «Регуляторна політика»).

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту регуляторного акта надсилати на адресу Демидівської селищної ради:

- поштова адреса: 35200, Рівненська обл., Демидівський р-н, смт Демидівка, вул. Миру, 21;

- телефон: (03637) 61842;

- е-mail: dem_s_rada@ua.fm

Проект рішення "Про затвердження Положення про проведення земляних робіт на території Демидівської селищної ради

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Демидівської селищної ради "Про затвердження Положення про проведення земляних робіт на території Демидівської селищної ради