На час карантину через коронавірусну інфекцію (COVID-19) працівники КО "Турбота" Демидівської селищної ради виконують важливу роботу — шиють марлеві пов’язки.
- Ми відгукнулися на прохання селищного голови Віктора Іщук і взялися шити марлеві пов’язки, — каже директор КО "Турбота" Іванна Павлюк — Він забезпечує нас матеріалом, марлею, а ми гуртом шиємо.

Фото без описуНе секрет, що зараз існує великий попит на захисні пов’язки. Придбати їх у аптечних мережах неможливо уже кілька тижнів. Щоб якось вирішити цю проблему, вдалися до такого способу.

У кожного з працівників КО "Турбота" розмежовані функції: хтось ріже марлю і робить заготовки для пов’язок, хтось робить зав’язки, хтось шиє.

Фото без описуЗа перший день роботи дівчата пошили 40 масок.

-Ці маски, ми роздали працівникам і жителям відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання КО "Турбота" Демидівської селищної ради, працівникам апарату Демидівської селищної ради та працівникам комунальних закладів селищної ради — зазначив селищний голова Віктор Іщук.

Шановні громадяни! Бережіть себе та своїх рідних!

Дотримуйтесь правил карантину.