ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ! ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата: 12.03.2020 17:14

12 березня 2020 року відбулося оперативне засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Демидівської селищної ради.  Відповідно до протоколу засідання №5 «Про запобігання та поширення коронавірусної інфекції (COVID-19) на території Демидівської селищної ради», одним із пунктів прийнятого рішення було  зазначено, що у випадку виявлення інформації про перебування осіб, які прибули із країн у яких зареєстрований випадок COVID-19 (Італія, Німеччина, Франція, Іспанія, Швейцарія, Великобританія, Нідерланди, Бельгія, Швеція, Норвегія, Австрія, Греція, Ісландія, Сан-Марино, Данія, Ізраїль, Фінляндія, Чехія, Ірландія, Португалія, Грузія, Хорватія, Естонія, Азербайджан, Словенія, Румунія, Білорусь, Польща, Росія, Угорщина, Північна Македонія, Словаччина, Болгарія, Мальта, Боснія, Герцеговина, Латвія, Сербія, Андорра, Вірменія, Литва, Люксембург, Монако, Молдова), прохання інформувати в.о. старости відповідного населеного пункту.

Згідно розпорядження селищного голови у смт Демидівка, с. Лішня, с. Дубляни покладено обов’язки по збору зазначеної інформації на спеціаліста Демидівської селищної ради Омельчук Тетяну Миколаївну, тел.: 0980739295.

Закликаємо керівників підприємств, установ та організацій за можливості переглянути робочий графік працівників, у яких є малолітні діти.