«Книгоманія-2020»

Дата: 11.03.2020 17:58

6 березня у Пляшевському ліцеї бібліотекарем публічно-шкільної бібліотеки-філії с.Пляшева Марією Хміль проведено конкурс «Книгоманія-2020». За почесне звання «Суперчитач бібліотеки» змагалися 6 юних учасниць, найактивніших користувачів бібліотеки.

Форматом оцінювання учасниць конкурсу були виступи дітей із розповіддю про одну свою прочитану улюблену книгу. Учениці 6 класу Якобчук Ангеліна, Федорова Діана, Троян Марія, Причепа Богдана достойно презентували прочитані книги та  відповідали на питання журі.

Поки журі визначалось з призначенням звання «Суперчитач бібліотеки», діти переглянули буктрейлери про книги.

Згідно з рішенням журі, почесне звання та Диплом «Суперчитач бібліотеки – 2020» отримала учениця 6 класу Якобчук Ангеліна.

Всім учасникам заходу було вручено дипломи учасників.

Щиро радіємо за переможницю та бажаємо їй перемоги у наступному конкурсі.