Бібліотекарі КЗ «Центральна бібліотека», відвідали відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання КО «Турбота»

Дата: 06.03.2020 16:32

У весняний березневий день, напередодні святкування 206 - річниці від дня народження Т. Шевченка  бібліотекарі КЗ «Центральна бібліотека», відвідали   відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання КО «Турбота» Демидівської селищної ради. Для літніх людей працівники бібліотеки розповіли про життєвий та творчий шлях Т. Шевченка, глибину та проникливість його думки, мужність і ніжність  його лірики, гостроту його слова, пісенності його віршів, самовідданої любові його до своєї Батьківщини, до свого народу.

Затамувавши подих присутні слухали вірші, уривки з поем, про долю жінки –
кріпачки, матері, сестри у творах Великого Кобзаря.
Приємно було спостерігати за тим, як змінювався настрій  на обличчях літніх людей, коли бібліотекарі привітали їх із наступаючим святом весни 8– Березня та пригостили  солодощами.