206 річниця від дня народження Великого Кобзаря

Дата: 06.03.2020 15:45

Чимало наших співвітчизників прославили ім'я України своєю творчою працею як у рідній землі, так і по всьому світу. Та є серед українців постаті, велич яких не може поміститися у рамки національного буття – постаті світового, планетарного масштабу, які є скарбом усієї людської цивілізації. Їх називають пророками, велетами духу, людьми, народжений згори, тими, що отримали найвище Боже одкровення.

6 березня 2020 року в центральній бібліотеці з нагоди відзначення 206 – ї річниці від дня народження Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка проведено поетичну годину «Вічно живе Шевченкове слово». Вивчаючи творчу спадщину Т.Г. Шевченка, присутні ще раз переконалися в силі його поезії та мистецтва і побачили приклад того, як треба служити своєму народові.

В ході заходу діти декламували вірші, взяли участь у флешмобі та переглянули відео.

В читальному залі для відвідувачів оформлено виставку-персоналію «Подорожуємо Тарасовими шляхами».