У публічно-шкільній бібліотеці-філії с. Пляшева проведено майстер-клас "Подарунок до 8 березня".

Дата: 06.03.2020 15:35

Наближається прекрасне свято весни  - Міжнародний жіночий день. У цей день кожній мамі, бабусі приємно буде отримати подарунок, зроблений руками своєї дитини, адже він по особливому несе у собі тепло і чарівність.
5 березня 2020 року  у публічно-шкільній бібліотеці-філії с. Пляшева проведено  майстер-клас "Подарунок до 8 березня". Діти з великим захопленням виготовляли квіткові композиції, вкладаючи в свої роботи ніжність, теплоту своїх сердець та любов. Ці квіти стануть чудовим подарунком для мам та  бабусь. Зі  святом вас!