Про затвердження переліку об'єктів, що фінансуватимуться у 2020 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Рівненської області

Відповідно до пункту 3 статті 103¹ Бюджетного кодексу України, статей 2, 6, 13, 17, 18, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України», рішення обласної ради від 20 грудня 2019 року № 1592 «Про обласний бюджет Рівненської області на 2020 рік», Програми розвитку дорожнього господарства Рівненської області на 2019 - 2022 роки, схваленої розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 13 березня 2019 року № 207 та затвердженої рішенням обласної ради  від 15 березня 2019 року № 1285, листа Державного агентства автомобільних доріг України від 11 лютого 2020 року № 860/1/5.1-6-216/08:

1. Затвердити перелік об'єктів, що фінансуватимуться у 2020 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Рівненської області згідно з додатком.

2. Визначити замовником виконання зазначених робіт департамент з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації.

3. Департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформувати облдержадміністрацію про стан фінан-сування та освоєння коштів.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Людмилу Шатковську.

В.о. голови адміністрації                                                         Ігор ТИМОШЕНКО

r114dod.xls ( .xls , 139.26 Кб )