На бібліотечній «Масниці» смакували духмяним чаєм та млинцями

Дата: 28.02.2020 21:02

Масниця, масниця

Масличком помащена

Приходь раненько

Зустрінемо тебе добренько

Вареничком, сиром, масельцем

Та рум'яненьким млинцем.

28 лютого святкова атмосфера заповнила  читальний зал центральної бібліотеки, адже сюди завітало свято Масниці. Працівники  бібліотеки для учнів 9 класу  Демидівського ліцею підготували  народознавчий екскурс «Масниця іде, весну красну веде!»

У ході заходу  присутні ознайомилися з  історією виникнення Масниці, традиціями святкування останнього тижня  перед Великим постом, переглянули фільм «Історія походження млинців» та тематичну виставку - інсталяцію  «Масницю гуляємо, весну зустрічаємо…»

Закінчилась бібліотечна Масниця смакуванням млинців із різними смаками та начинками.  Всі присутні отримали справжню насолоду від  цікавого, пізнавального і веселого заходу та багато позитивних емоцій. Адже ми всі українці, а традиції предків - це святе для нашого народу.