Масниця, масниця

Зустрінемо тебе добренько

Вареничком, сиром, масельцем

Та рум'яненьким млинцем.

28 лютого святкова атмосфера заповнила  читальний зал центральної бібліотеки, адже сюди завітало свято Масниці. Працівники  бібліотеки для учнів 9 класу  Демидівського ліцею підготували  народознавчий екскурс «Масниця іде, весну красну веде!»

У ході заходу  присутні ознайомилися з  історією виникнення Масниці, традиціями святкування останнього тижня  перед Великим постом, переглянули фільм «Історія походження млинців» та тематичну виставку - інсталяцію  «Масницю гуляємо, весну зустрічаємо…»

Закінчилась бібліотечна Масниця смакуванням млинців із різними смаками та начинками.  Всі присутні отримали справжню насолоду від  цікавого, пізнавального і веселого заходу та багато позитивних емоцій. Адже ми всі українці, а традиції предків - це святе для нашого народу.