Небесна Сотня – то в серцях вогонь.

Дата: 24.02.2020 13:12

Небесна Сотня – то в серцях вогонь.

До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні у публічно – шкільній бібліотеці –філії с. Пляшева відбулася патріотична хвилина-роздум «Небесна Сотня – то в серцях вогонь». Юні читачі бібліотеки зібрались, щоб у глибокій скорботі низько схилити голову перед пам’яттю тих, хто боровся за правду і гідність, за краще майбутнє.

Діти  з цікавістю слухали  розповідь бібліотекаря  про події, що відбувалися 18-20 лютого на Майдані, ділилися своїми особистими думками,  враженнями та переглянули  виставку - пам’ять «Небесна Сотня. Вічна пам'ять Героям!».   Читачка Причепа Богдана поділилася своїми глибокими, зворушливими враженнями від прочитаної книги Галини Кирпи «Мій тато став зіркою».

Усе це справило неабияке враження  і не залишили байдужими юних мешканців нашого села. І ми не будьмо байдужими. Не забуваймо тих, хто не пошкодував свого життя заради нашого майбутнього. Пам’ятаймо…