Жіноча рада - діє!

Дата: 21.02.2020 21:03

21 лютого 2020 року о 13 годині в приміщенні КЗ «Центральна бібліотека» Демидівської селищної ради відбулося чергове засідання Жіночої ради Демидівської селищної ради.

Наталія Іщук підкреслила важливу місію жінки, ціль існування та значення її активності для сім’ї та суспільства. Вказала на мету зібрання – сприяти громадській активності жінок громади та створенні жіночої ради громади для реалізації спільних ідей та проектів.

Громадські активістки висловили думки щодо створення жіночої ради та погодили план роботи на найблищий період.

Наступне засідання заплановано на 28 лютого 2020 року о 13 годині в приміщенні КЗ «Центральна бібліотека» Демидівської селищної ради.