День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2020 20:28

Щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності.

19 лютого в  читальній залі центральної  бібліотеки    проведено хронометр  пам’яті  «Небесна Сотне, Ви тепер святі…».  Користувачі бібліотеки ознайомилися із  хронологією  подій Революції гідності від перших мирних днів на Майдані до відкритого протистояння протягом трьох діб лютого 2014 (з 18 по 20) та  переглянули  виставку-репортаж «Небесна сотня. Герої нашого часу».

Вшанували хвилиною мовчання  пам'ять  мужніх учасників  Майдану, що відали своє життя захищаючи  ідеали  демократії, відстоюючи свої права та заради справедливості жертвували собою.