Відзнака закладу позашкільної освіти

Дата: 18.02.2020 18:13

З метою виявлення кращих закладів позашкільної освіти, поширення кращого досвіду роботи, пошуку інноваційних ідей, щодо оновлення змісту навчання та виховання дітей, публічного визнання внеску закладів позашкільної освіти  у розвиток системи освіти, у грудні 2019 року проведено обласний конкурс «Кращий позашкільний заклад року».

Відповідно до наказу управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації № 33 від 10 лютого 2020 року визнано переможцем у номінації «Комплексний позашкільний навчальний заклад» та  нагороджено грамотою управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації за зайняте ІІІ місце Демидівський Будинок творчості школярів Демидівської селищної ради.